GENERAL LLOYD Krzysztof Bednarz

Właścicielem firmy od momentu jej założenia w roku 2009 jest Krzysztof Bednarz, który ma ponad 15-letnie doświadczenie w zakresie pośrednictwa w kupnie i sprzedaży jednostek pływających, działając na zlecenie Właścicieli statków oraz reprezentując ich interesy w tym zakresie.

Firma jest od dnia jej założenia w roku 2009 w Szczecinie aktywnym graczem na światowym rynku kupna i sprzedaży statków morskich i śródlądowych oraz ich wyposażenia. Pracownicy naszej firmy posiadają ponad 20- letnie doświadczenie na rynku usług morskich wykorzystując przy tym również wiedzę nabytą na stanowiskach oficerskich. Główna siedziba firmy znajduje się w Szczecinie. Obecnie współpracujemy z wieloma Armatorami statków oraz innymi Klientami, którzy potrzebują naszej pomocy w zakresie kupna i sprzedaży statków. Oferujemy pełen serwis dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych Klientów takich jak: sprzedaż statków, poszukiwanie odpowiednich statków w celu ich kupna lub modyfikacji, przeprowadzenie akcji marketingowych mających na celu sprzedaż statków, organizowanie inspekcji przed podpisaniem umowy sprzedaży, negocjacje cenowe, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji, serwis po sprzedaży etc.

Jesteśmy pierwszą w Polsce prywatną firmą „shipbrokerską”, która pośredniczy w sprzedaży statków należących do państwowych instytucji jak również dla banków, firm leasingowych i innych instytucji finansowych. Zaufaniem do naszej firmy obdarzyli nas także Właściciele statków dla których sporządzamy wyceny jednostek pływających.

W imieniu naszych Zleceniodawców doprowadziliśmy do zawarcia umów kupna-sprzedaży:

- masowców, kontenerowców, tankowców (w tym bunkierek)
- statków pasażerskich,
- statków typu „offshore”,
- holowników i pchaczy,
- jednostek budowanych w krajowych stoczniach,
- statków rybackich,
- barek,
- jachtów motorowych i żaglowych,
- statków przeznaczonych na złom.

Naszą dewizą jest profesjonalna bezpośrednia współpraca z Kupującymi i Sprzedającymi lecz kooperujemy również z innymi światowymi firmami „shipbrokerskimi” oraz podmiotami złomującymi statki.

Przy sprzedaży i kupnie statków cechuje nas dyskrecja. W związku z tym w trosce o anonimowość Klienta sprzedawane za naszym pośrednictwem statki bardzo często nie są umieszczane na naszej stronie internetowej www.shipbroker.pl